KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757124
nr 1275 7124
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, 310-upplaga. Motivet: 31x53cm, 40x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:02:25
12/9 23:29:43
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén